Motiv från Lofoten oljemålning
2011-12-21
115248
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, "På fältet- Lofoten", otydligt signerad och daterad -58, olja på duk, 38x46 cm