Olof Hermelin oljemålning
2011-12-21
115246
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HERMELIN, Olof (1827-1913): Fjällandskap med sjö, signerad O Hermelin, olja på pannå, 24x41 cm