Helmut Mantel oljemålning
2011-12-28
115218
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MANTEL, Helmut (1900-tal): Figurkomposition, signerad EH Mantel, olja på duk, 100x183 cm