Eddie Figge akvarell och blyerts
2011-12-21
115203
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FIGGE, Eddie (1904-2003): Komposition, signerad Figge, akvarell och blyerts, 39x28 cm