Oreintaliskt bälte
2011-12-20
115143
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BÄLTE, 18/1900-tal, Balkan, koppar och plåt med förgylld och emaljmålad dekor, besatt med glasstenar, dekorerad med dubbelörn mm