Emil Åberg oljemålning
2011-12-20
115096
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ÅBERG, Emil (1864-1940): Gårdsmotiv med höns, signerad Emil Åberg, olja på duk, 40x32 cm