Peter Dahl färglitografi
2011-12-20
115089
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934):Figurscen, ur Fredmans epistlar no 7, signerad, färglitografi, 68x50 cm