Friedrich Schröder Sonnenstern litografier
2011-12-20
115076
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SONNENSTERN, Friedrich Schröder (1892-1982): (5) Figurkompositioner, signerade och numrerade, färglitografier, bladstorlek 56x78 cm