Bertil Wahlberg oljemålning
2011-12-19
115056
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WAHLBERG, Bertil (1923-1980): Sydländskt landskap, signerad, olja på duk, 70x100 cm