Theo Tobiasse litografi
2011-12-19
115051
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TOBIASSE, Theo (Frankrike, född 1927): Komposition, signerad Theo Tobiasse, 88/150, färglitografi, 49x65 cm
Tejpskador