Theo Tobiasse litografi
2011-12-19
115047
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TOBIASSE, Theo (Frankrike, född 1927): Komposition, signerad Theo Tobiasse, 90/150, färglitografi, 42x58 cm