Pablo Picasso Jaqueline
2011-12-19
115006
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PICASSO, Pablo (1881-1973): "Portrait de Jacqueline". Daterad i trycket 4.12.56. Offsettryck, 52 x 40,5 cm, Proveniens: Galleri Burén