Axel Nordgren oljemålning
2011-12-19
114988
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
NORDGREN, Axel (1828-1888): Kustlandskap i aftonrodnad, signerad A Nordgren, olja på duk, 51x84 cm