Georg Ganmar brons
2011-12-19
114986
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GANMAR, Georg (1916-1976): Hjort, signerad och daterad Georg Ganmar 1961, 1/7?, patinerad brons, höjd med stensockel 37 cm