Georg Ganmar brons
2011-12-19
114985
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GANMAR, Georg (1916-76): Vildsvin, signerad och daterad Georg Ganmar 1966, 2/14, patinerad brons, längd 20 cm