Netsuke Japan
2011-12-20
114979
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NETSUKE, 2 st, Japan, ben, höjd 3 och 4 cm, 1 signerad Guokuzan
nagg