Ljuskrona 1800-tal
2011-12-19
114969
| Klubbat belopp | 10 500 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
LJUSKRONA, 1800-tal, höjd 115, diameter 52 cm
Renoverad, några prismor med skador