Lennart Rodhe litografi
2011-12-19
114956
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, signerad och daterad 1991, färglitografi, 80x53 cm