Roland Kempe blandteknik
2011-12-19
114940
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
KEMPE, Roland (1907-1991): Porträtt, signerad o daterad 10.8.57, blandteknik, 15x9,5 cm