Severin Nilson oljemålning
2011-12-18
114938
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
NILSON, Severin (1846-1918): Vinterlandskap, signerad Severin Nilson, olja på pannå, 22x31 cm