Flygplan plåt

Flygplan plåt
Flygplan plåt

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FLYGMASKINER, 8 st., omkring 1940-50-tal, olika fabrikat, urverks- och friktionsdrivna, 9-19 cm

Smärre skador

114935

2011-12-18