Massafigurer mm

Massafigurer mm
Massafigurer mm
Massafigurer mm
Massafigurer mm

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELASTOLIN OCH LINEOLSOLDATER, ca 30 st., varav 3 till häst, 1930-40-tal, GAMA TANK, kanoner mm

Skador

114906

2011-12-18