Elastolin soldater

Elastolin soldater
Elastolin soldater

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ELASTOLIN SOLDATER, 34 st., varav 5 till häst och 1 motorcyklist, soldater, sjukvårdare, mm, 1930-40-tal

Smärre skador

114895

2011-12-18