PG Thelander etsning
2011-12-18
114887
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
THELANDER, P. G. (född 1936): "0,10", signerad och numrerad P. G. Thelander 21/27, etsning, 49x61 cm