Paul Holsby färglitografier
2011-12-18
114870
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HOLSBY, Paul (född 1921): (20) Figurscener mm, signerade och numrerade, färglitografier, varierande format, i mapp