D Hellé akvarell med täckvitt
2011-12-18
114867
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): (6) Figurscener, blomsterstilleben, i mapp, signerade D Hellé, akvarell med täckvitt, varierande mått