Litografi Carl XIV Johan
2011-12-17
114794
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
LITOGRAFI, handkolorerat, 1800-tal, Carl XIV Johan till häst, 26x32 cm
Reva, fläckar