Georg Pauli akvarell
2011-12-18
114782
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PAULI, Georg (1855-1935): "Flicka med blått band", monogramsignerad och daterad 27, akvarell, 30x22,5 cm
Proveniens: Konstnärens familj