Matgafflar i silver 1800-tal
2011-12-17
114764
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
MATGAFFLAR, 12 st., silver, varav 6 st., stämplade Petter Eneroth, Stockholm 1802-03, modell svensk rund, 1800-tal, vikt ca 800 g
Monogram på baksida