Tom Moore serigrafier
2011-12-17
114762
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MOORE, Tom (född 1961): Portfölj om 6 st, Elvis, signerade Tom Moore, numrerade, färgserigrafi, 86x69 cm, oramade