Peter Schuyff serigrafi
2011-12-17
114753
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SCHUYFF, Peter (Holland, född 1958): Utan titel, signerad verso Schuyff MCMXCIII, serigrafi/objekt
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund