Tavlor 3 st Disneymotiv

Tavlor 3 st Disneymotiv
Tavlor 3 st Disneymotiv
Tavlor 3 st Disneymotiv
Tavlor 3 st Disneymotiv

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

WALT DISNEY ILLUSTRATIONER, 3 st, omkring 1930-40-tal, akvarell och gouache, 2 st märkta IMO samt stämplar Walt Disney Par Autorisation, 20x23 cm vardera

114716

2011-12-18