Steiff apa

Steiff apa
Steiff apa

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

STEIFF APA, omkring 1910, brun plysch, svarta knappögon, tassar med filt, rörliga armar och huvud, knapp i örat, spår av flagga, klädd i röd kappa, längd 50 cm

Obetydliga skador och lagningar

114713

2011-12-18