Madeleine Pyk blandteknik
2011-12-17
114711
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Skridskoåkare, signerad och daterad M Pyk 1969, blandteknik, 24x30 cm