Carl August Fahlgren oljemålningar
2011-12-17
114683
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
FAHLGREN, Carl August (1819-1905): 2 st, Landskapsmotiv, signerade, C.A. Fahlgren 1883, olja på pannå, ca 15x22 cm vardera
En med sprucken pannå