Pierre Olofsson litografi
2011-12-17
114679
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OLOFSSON, Pierre (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, 246/260, litografi, 42x33 cm
Dedikation, gulnad