Axel Fridell etsning
2011-12-15
114530
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FRIDELL, Axel (1894-1935): "Konstnären Alfred Hedlund", Stockholm 1915, signerad och daterad A Fridell -15, etsning, 20x19,7 cm
LITTERATUR: Haskell 28