Carl Brandt oljemålning
2011-12-15
114521
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BRANDT, Carl ( 1852-1930): Vårvinterlandskap vid sjö, signerad C. Brandt 1916, olja på duk, 95x128 cm