Patrik Reuterswärd oljemålning
2011-12-16
114510
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
REUTERSWÄRD, Patrik (1886-1971): Liggande modell, signerad P Reuterswärd a tergo, olja på pannå, 64x91 cm