Lena Nyman akvarell
2011-12-16
114479
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
NYMAN, Lena (1944-2011): Ansikte, signerad, akvarell, 23x30 cm, medföljer signerat och dedicerat foto av konstnärens dotter Lena Nyman på baksidan av tavlan