John Sten akvarell
2011-12-14
114475
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
STEN, John (1879-1922): Blomsterstilleben,
signerad och daterad John Sten 1918, akvarell på papper, 62x53 cm