Ernst Josephson blyerts
2011-12-14
114474
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
JOSEPHSON, Ernst (1851-1906): Bröstbild av man i medeltida dräkt,
signerad Ernst Josephson, blyerts på papper, 35x21 cm
PROVENIENS: Galerie Pierre, Stockholm