Pelle Åberg olja på pannå
2011-12-14
114451
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ÅBERG, Pelle (1909-1964):"Roma", signerad Pelle Åberg, olja på pannå, 38x31 cm