Axel Nilsson oljemålning
2011-12-14
114441
| Klubbat belopp | 7 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
NILSSON, Axel (1889-1981): Fönsterutsikt - Stockholm, signerad Axel Nilsson, olja på duk, 73x53 cm