Ellis Wallin oljemålning
2011-12-14
114429
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WALLIN, Ellis (1888-1972):"Motiv från Grundsund Bohuslän", signerad och daterad -55, olja på duk, 64x52 cm