Nils Gunnar Zander olja
2011-12-14
114354
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ZANDER, Nils Gunnar (född 1944): Återstoden, signerad Zander, signerad a tergo Nils Gunnar Zander 2005, oolja på duk, 31x29 cm