Anders Fogelin olja på pannå
2011-12-14
114349
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FOGELIN, Anders (född 1933): Paraden, signerad Anders Fogelin, olja på pannå, 33,5x33,5 cm