Lennart Jirlow färglitografi
2011-12-14
114310
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JIRLOW, Lennart (född 1936): "Vår i Provence", signerad och numrerad HC, färglitografi, 54x64 cm