Oljemålning kvinnoporträtt
2011-12-13
114302
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kvinnoporträtt, otydligt signerad, olja på duk, 18x13,5 cm