Oskar Bergman akvarell
2011-12-13
114296
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BERGMAN, Oskar (1879-1963): Vårlandskap med björkar, signerad Oskar Bergman, akvarell med täckvitt,16,5x12 cm